Termoloki BaByliss

Marka BaByliss to specjalista w dziedzinie stylizacji oraz pielęgnacji włosów. Historia tej francuskiej firmy rozpoczęła się od elektrycznej lokówki. Obecnie w jej ofercie znajdziemy rozmaite urządzenia i akcesoria przeznaczone do stylizacji oraz zabiegów kosmetycznych. Jednym z produktów, który w ostatnim czasie zyskał wyjątkową popularność, są termoloki.

Z produktów marki BaByliss korzystają zarówno profesjonalne studia fryzjerskie i salony piękności, jak i osoby indywidualne. Oferta jest bardzo zróżnicowana i dostosowana do różnych potrzeb. Urządzenia BaByliss cieszą się bardzo dobrą renomą. W tym bogatym asortymencie należy wyróżnić nowoczesne termoloki.

Termoloki BaByliss – doskonała fryzura w kilka chwil!

Profesjonalne termoloki to jeden z najczęściej wykorzystywanych sprzętów fryzjerskich. Umożliwia zakręcenie pięknych, trwałych loków. Wystarczy dosłownie kilka minut, by uzyskać doskonały efekt. W ofercie znajdziemy zestawy termoloków BaByliss zawierające od 5 do nawet 30 wałków. Mogą one mieć różne rozmiary, dzięki czemu możemy tworzyć rozmaite fryzury.

Nowoczesne termoloki BaByliss posiadają między innymi ceramiczny rdzeń, co sprawia, że ciepło równomiernie się rozkłada, a temperatura utrzymuje się naprawdę długo. Specjalne wypustki pomagają lepiej zamocować wałki na włosach. Profesjonalne termoloki BaByliss są niezwykle proste w użyciu. Szybko się nagrzewają, co znacznie usprawnia modelowanie fryzury. Zazwyczaj samodzielnie możemy ustawić temperaturę i dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb. Warto dodać, że w ofercie marki BaByliss dostępne są również termoloki z jonizacją, które przy okazji zapewniają włosom niebywałą gładkość.

Czy stosowanie termoloków jest bezpieczne dla włosów? Zdecydowanie tak, zwłaszcza, jeśli wybierzemy wałki dobrej jakości. Nowoczesne termoloki BaByliss pokryte są materiałem, który skutecznie chroni włosy przed bezpośrednim kontaktem z grzałką. Wałki są również lekkie (bez względu na rozmiar), więc nie osłabią cebulek włosów.

Jak stosować termoloki BaByliss?

Termoloki BaByliss przeznaczone są zarówno do profesjonalnego stosowania w salonach fryzjerskich, jak i w zaciszu własnego domu. W pierwszej kolejności należy je, oczywiście, nagrzać. W tym celu podłączamy je do prądu i zamykamy pokrywę. Dioda kontrolna poinformuje nas o uzyskaniu odpowiedniej temperatury. Następuje to zwykle po kilku minutach.

Rozgrzane termoloki nakładamy na włosy. Po zakręceniu pasma włosów przymocowujemy za pomocą specjalnych klipsów lub szpilek. Jeśli chcemy uzyskać bardziej naturalną fryzurę, wałki trzymamy nieco krócej (około 5 minut). By uzyskać ścisłe loki, należy trzymać termoloki na włosach dłużej (do 15 minut). Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja. Warto się z nią dobrze zapoznać przed zastosowaniem produktu.

Termoloki BaByliss RS100E

Model BaByliss Clip n’Curl RS100E gwarantuje pięknie zakręcone włosy w kilka minut. Wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania, a także ciekawym designem. Produkt dedykowany jest nowoczesnym kobietom. Urządzenie pracuje z dużą mocą – 300 W, dzięki czemu szybko się nagrzewa. W ciągu 5 minut termoloki osiągają temperaturę na poziomie 85°C. Termoloki Clip n’Curl RS100E wyposażone są w sygnalizację diodową. Warto dodać, że jednocześnie można nagrzać do 6 wałków.

W zestawie znajdziemy 12 termoloków w dwóch rozmiarach:

 • 6 dużych o średnicy 22 mm
 • 6 małych o średnicy 17 mm

Wałki pokryte są silikonową powłoką, która zapobiega plątaniu się włosów, chroni pasma i zapewnia doskonały efekt. System Auto Clip gwarantuje szybkie i łatwe zapinanie termoloków.

Ten model termoloków od marki BaByliss cieszy się dobrymi opiniami użytkowniczek. Podkreślają one, że wałki umożliwiają szybkie stworzenie idealnej fryzury we własnym domu. Efekt jest jak z salonu. Zapewniają również, że wałki nie niszczą włosów.

Termoloki BaByliss Pro BAB3031E

To profesjonalny zestaw polecany szczególnie do użytku w salonach fryzjerskich, ale nie tylko. Może być również stosowany w domu. Termoloki BaByliss Pro BAB3031E posiadają ceramiczny rdzeń, dzięki któremu ciepło rozprowadzane jest bardzo równomiernie. Termoloki pracują z mocą 500 W i posiadają dwa zakresy temperatury (poziom I – 110 stopni Celsjusza, poziom II – 120 stopni Celsjusza) oraz diodę kontrolną. Długo utrzymują ciepło – do 15 minut. To sprawia, że potrafią trwale zakręcić nawet grube włosy.

Termoloki BaByliss Pro BAB3031E dzięki ruchomemu ramieniu umożliwiają ustawienie urządzenia na jednym z boków. Są bardzo proste w użyciu. Nagrzewają się w około 10 minut. Zapewniają trwałą, gładką fryzurę, bez puszenia. W zestawie znajduje się 30 termoloków:

 • 6 małych wałków o średnicy 18 mm
 • 8 średnich wałków – 25 mm
 • 8 dużych wałków – 30 mm
 • 8 bardzo dużych wałków – 32 mm

Ponadto znajdziemy tu również 15 klipsów motylkowych i 30 igiełek metalowych. Ten model cieszy się dużym uznaniem szczególnie wśród profesjonalistów, którzy doceniają jego wysoką jakość i trwałość.

Termoloki BaByliss Pro BABTS6GSE

Marka BaByliss posiada w swojej ofercie również mniejsze zestawy, które doskonale sprawdzą się w domowych warunkach. Model BABTS6GSE zawiera 5 dużych wałków o średnicy 40 mm, które umożliwią stworzenie naturalnych, gładkich loków. Wałki mimo dużych rozmiarów są bardzo lekkie. Każdy posiada wskaźnik temperatury i jest pokryty specjalną powłoką, która zapobiega plątaniu się włosów. Termoloki można bardzo łatwo założyć i zdjąć, nie deformując loków. Urządzenie ma moc 200 W.

Termoloki BaByliss BABTS6GSE gwarantują szybką, delikatną i skuteczną stylizację, eliminują puszenie i zamykają łuski włosa. Dzięki temu loki są lśniące i sprężyste. Skuteczność termoloków BaByliss potwierdzają klientki, które zwracają uwagę przede wszystkim na łatwość i szybkość stosowania, a także trwałe efekty.

W ofercie francuskiej marki BaByliss znajdziemy znacznie więcej rozmaitych zestawów nowoczesnych termoloków, które doskonale sprawdzą się w profesjonalnym salonie, jak i w domu.

 • All
 • Favorite
 • Popular
 • Most rated
 • Expired
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Termoloki BaByliss 3060E
Deal
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Termoloki ceramiczne BaByliss 3021E
Deal
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Babyliss 3038E Volume & Curl
Deal
Aksamitno welurowa powłoka chroni włosy i gwarantuje perfekcyjny efekt stylizacji.